Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Dopłaty do biletów Sindbad

W maju 2020 roku Sindbad ponownie uruchomił swoje połączenia międzynarodowe. Jak już pisaliśmy wcześniej ze względu na reżim sanitarny było zajęte tylko co drugie miejsce. Wiązało to się z podwyższeniem cen biletów na wszystkich trasach. 

Od 1.06.2020 reżim dotyczący zapełnienia miejsc w autokarach do Niemiec został zniesiony. Ozancza to że w autobusach Sindbada mogą być wszystkie miejsca zajęte. Wiąże się to z obniżką cen biletów o około 50 PLN co jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich pasażerów. 

Nieco gorsza wiadomość jest taka że nadal nie obowiązują żadne zniżki. To oznacza że dzieci również te do 12 roku życia muszą płacić pełną cenę biletu. Zniżki z karty stałego klienta też są zawieszone. Z komunikatu przewoźnika dowiedzieliśmy się, że taka sytuacjia będzie trwała prawdopodobnie do końca sierpnia 2020. Jeżeli zniżki będa wprowadzone wcześniej oczywiście poinformujemy o tym na naszym blogu. 

Jeszcze gorsza wiadomość jest taka, że Sindbad wprowadził dopłaty do biletów kupionych wczesniej. To znaczny bilety kupione przed 15.03.2020 wymagają dopłaty w autobusie do cen obowiązujących obecnie. Również bilety OPEN które mogły być kupione nawet 12 miesięcy temu również są objęty tymi dopłatami. Wysokość dopłaty jest wyliczana dla każdej trasy osobno, w celu wyliczenia jej wysokości najlepiej skontaktować się z infolinią 77 443 44 44. Nie będziemy się tu rozpisywać na temat podstaw prawnych i zasadności tych dopłat. 

 

Kierowca wziął pieniadze!!! Co robić?

Z tego co udało nam się ustalić na chwile pisania tego artykułu przy wsiadaniu do autokaru trzeba uiścić dopłatę do biletu pod rygorem nie zabrania pasażera. Co dalej? Po dokonaniu płatności należy zażądać pokwitowania opłaty od pilota/kierowcy. W celu ubiegania się o zwrot pieniędzy należy skontaktować się z działem reklamacji Sindbada. Można zrobić to pod nr telefonu: 77 545 88 45. Jednak bardziej zalecamy formę pisemną kontaktu na adres reklamacje@sindbad.pl lub UL. Działkowa 4, 45-144 Opole. 

 

Reklamacja, jak napisać?

W reklamacji dotyczącej zwrotu pobranej kwoty należy podać nr biletu, trasę oraz datę podróży. Należy również wpisać żądanie zwrotu pieniędzy z określeniem nr konta bankowego. Dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy gotowy formularz reklamacyjny. Aby go otrzymać należy wpisać swój adres e-mail w formularzu kontaktowym

 

 

Dopłata do biletu?? Radzimy co robić!!!

10 czerwca 2020
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

DOMIS-TOUR

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

biuro@domis-tour.com

NIP 554 120 49 75

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- międzynarodowe tanie bilety autokarowe wielu przewoźników: Sindbad Eurobus, Agat, Ecolines, Lux Reisen, GDNexpress.

- zniżki dla stałych klientów

- pomoc przy wyborze najlepszej oferty

- ubezpieczenia turystyczne: Signal Iduna. TUEuropa.

W Domis-tour oferujemy: